Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

INTENCJE MSZALNE

GRUDZIEŃ 2019

 

6 grudnia – pierwszy piątek miesiąca 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę Maryi

7 grudnia – sobota

18.30 – +Adam Kaczmarek, oraz w 70 urodziny Florentyny

18.30 – W intencji Marcina i Asi o Błogosławieństwo Boże

8 GRUDNIA – NIEDZIELA – NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP

8.00 – +Pelagia, Antoni Daukszewicz w rocznicę śmierci

10.30 – W intencji Iwony w 55 urodziny

12.00 – +Halina, Maria Wędrychowskie i zmarli z rodziny

18.30 – +Kazimierz Śron, zmarli z rodziny Śron i Lewandowskich

 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

GRUDZIEŃ 2019

3 grudnia – wtorek – roraty 17.00 – O opiekę Bożą nad Łucją i Antoniną w 2 rocznicę urodzin

6 grudnia – piątek – roraty 17.00 – +Pelagia, Józef Kardasz

8 GRUDNIA – DRUGA NIEDZIELA ADWENTU - rekolekcje 9.00 - +Jan, Jadwiga, Kazimierz, Edward, Krystyna, Urszula, Marian

10 grudnia – wtorek – roraty - rekolekcje  17.00 - +Bernard Stelmaszyk od rodziny Śmierzchalskich

11 grudnia – środa – roraty – rekolekcje 17.00 –

13 grudnia – piątek - roraty 17.00 - +Andrzej Jagodziński w 6 rocznicę śmierci

15 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek, +Leszek, Genowefa, Marian Skibińscy

17 grudnia – wtorek – roraty 17.00 - +Bernard Stelmaszyk od rodziny Włodarczaków

20 grudnia – piątek – roraty 17.00 – Zmarli z rodziny Śronów i Kardaszów

22 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Aniela, Józef, Marek, Andrzej Urbaniak, +Antonina, Zygmunt Śron, zmarli z rodzin Urbaniaków, Szulców, Śronów, Fabisiów

24 GRUDNIA – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA – PASTERKA 22.00 - +Maria, Stefan, Roman Warkocz

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE 9.00 – Zmarli z rodzin Peda, Ornoch, Ogrodnik, Kazimierczak

26 GRUDNIA – ŚW. SZCZEPANA 9.00 – Zmarli z rodzin Jakubowskich, Cebulskich

29 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚW. RODZINY 9.00 - +Grażyna Jędrzejczak

31 grudnia – św. Sylwestra – zakończenie roku 17.00 – MSZA DZIĘKCZYNNA ZA WSZELKIE ŁASKI OTRZYMANE W PARAFII W MIJAJĄCYM ROKU

 


26 listopada – wtorek 8.30 – +Teresa Pankiewicz

27 listopada – środa 18.30 – +Ludomira Marzec

28 listopada – czwartek 8.30 –

29 listopada – piątek

18.30 – +Łucja Skibińska w 15 rocznicę śmierci

18.30 - +Paweł i zmarli z rodziny

30 listopada – sobota 18.30 – +Władysław Czub

1 GRUDNIA – PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 – +Kazimierz Kazimierczak

10.30 – +Barbara Raszewska w 10 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Raszewskich i Andrzejewskich

12.00 – +Maria i Jan Węgrzyn

18.30 – +Marek

2 grudnia – poniedziałek 18.30 – +Franciszka i Stanisław

3 grudnia – wtorek

6.00 – +Elżbieta

18.30 msza z Litanią do św. Antoniego – +Eugenia, Roman Kula

4 grudnia – środa 18.30 – W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

5 grudnia – czwartek 6.00 – W intencji Olimpii o Boże prowadzenie

4 września – po

10 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Janina Kucharska

10.30 - +Irena Erenz w 16 rocznicę śmierci

12.00 – W 18 urodziny Zofii oraz 50 urodziny Pawła, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą..

18.30 - +Ludomira, Stanisław Dębscy, Marianna, Franciszek Kotłowscy

12 marca – poniedziałek

18.30 – W intencji Jasia z okazji 2 urodzin

13 marca – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ RĘCE ŚW. RITY

18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki

14 marca – środa

18.30 - +Krystyna Kamińska

15 marca – czwartek

18.30 - +Janusz Wilk z okazji urodzin

16 marca – piątek

18.30 - +Kazimierz, Zofia Błowscy

17 marca – sobota

18.30 - +Jadwiga, Kazimierz Macioszek, +Eugeniusz Nowicki

18 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Bogumiła Jęch

10.30 – Zmarli z rodziny Krasków, Bukowieckich, Frankowskich

12.00 - +Lech Kapica, oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30 - +Zdzisława Rembalska

19 marca – poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP

18.30 - +Maria Małyszka

20 marca – wtorek

18.30 - +Kazimierz Raflik

21 marca – środa

18.30 - +Piotr


niedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny

 

Żywy różaniec