Msze Święte

w dni powszednie 18,30, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12,00, 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

INTENCJE MSZALNE

czerwiec 2018

 

24 CZERWCA – NIEDZIELA

8.00 – +Marian Jasik

10.30 – +Wanda Fabianowicz

12.00 – +Emilia, Stefa, Jerzy Glumiński

18.30 – W 15 rocznicę ślubu Justyny i Sławomira

25 czerwca – poniedziałek 18.30 – +Marian Jasik

26 czerwca – wtorek 18.30 – +Jan Musiał

27 czerwca – środa 18.30 – +Władysława

28 czerwca – czwartek 18.30 – +Kazimierz Raflik

29 czerwca – piątek – św. Piotra i Pawła 18.30 – W 60 rocznicę ślubu Ireny i Zenona…

30 czerwca – sobota 18.30 – +Elżbieta Skrzypczak w 3 rocznicę śmierci

1 LIPCA – NIEDZIELA

8.00 – +Bogumiła Jęch

10.30 – +Elżbieta Leśnowolska w 2 rocznicę śmierci

20.00 – +Waldemar Grygiel

2 LIPCA – poniedziałek 19.00 - +Kazimierz Raflik

3 LIPCA – wtorek – Msza św. z Litanią do św. Antoniego 19.00 - +Julia, Mikołaj, Bazyl, Aleksandre, Wanda, Genowefa Wysoczańscy

4 LIPCA – środa 19.00 - +Elżbieta i Serafin

 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

Czerwiec 2018


31 MAJA – CZWARTEK – BOŻE CIAŁO

ok. 11.15 - +Andrzej Bogumił od szwagra Zbigniewa z rodziną

ok. 11.15 – W intencji Olimpii o potrzebne łaski

3 CZERWCA – NIEDZIELA 9.00 - +Andrzej Bogumił od teściów

10 CZERWCA – NIEDZIELA 9.00 – Msza dziękczynna za 50 lat kapłaństwa ks. Antoniego Tomali

17 CZERWCA – NIEDZIELA 9.00 - +Jan w 2 rocznicę śmierci, +Irena Korek, +Paulina

24 CZERWCA – NIEDZIELA 9.00 - +Edward Łuczak od mieszkańców bloku 7

1 LIPCA – NIEDZIELA 9.00 - +Kazimierz Raflik od Krystyny i Konrada Mączyńskich

8 LIPCA – NIEDZIELA 9.00 - +Edward Łuczak od mieszkańców bloku 7

15 LIPCA – NIEDZIELA 9.00 –

22 LIPCA – NIEDZIELA 9.00 - +Edward, Krystyna Łuczak i zmarli z rodzin Korków, Kmieciaków i Łuczaków od wnucząt

29 LIPCA – NIEDZIELA 9.00 - +Leszek, Genowefa, Marian Skibińscy

 



26 maja – sobota 18.30 – +Halina, Władysław Hedrych

27 MAJA – NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

8.00 – +Waldemar Grygiel

10.30 – +Sabina Krajewska w 20 rocznicę śmierci

12.00 – +Zofia

18.30 – W rocznice urodzin Małgorzaty

28 maja – poniedziałek 18.30 – +Emilia Homa

29 maja – wtorek 18.30 - +Dorota Starosta

30 maja – środa

18.30 – +Zbyszek Domański

18.30 – O zdrowie i potrzebne łaski oraz błogosławieństwo dla Julii

31 MAJA – BOŻE CIAŁO

8.00 – +Otton, Anna, Genowefa, Marian, Zofia, Monika, Stanisława

9.00 – +Marian Jasik

9.00 – +Maria, Marian – o radość życia wiecznego

PO MSZY WYRUSZY PROCESJA DO 4 OŁTARZY I ZAKOŃCZY SIĘ

MSZĄ W KOŚCIELE PW. ŚW. FAUSTYNY OK.11.30

NIE MA MSZY WIECZORNEJ

1 czerwca – pierwszy piątek miesiąca

16.00 – W 20 rocznice ślubu Małgorzaty i Zbyszka

18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę MB

2 czerwca – sobota

15.00 – Msza ślubna (Magdalena i Dariusz)

18.30 – +Stanisław Pawłowski

3 CZERWCA – NIEDZIELA

8.00 – +Waldemar Grygiel

10.30 – +Bronisława, Adam Smaczyńscy, Halina Pawłowska

12.00 – +Stefan Metzler

18.30 – +Jadwiga Śron w 4 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Śron i Lewandowskich

4 czerwca – poniedziałek 18.30 – +Marian Jasik

5 czerwca – wtorek- z Litanią do św. Antoniego 18.30 – W intencji Pawła z okazji 70 urodzin

6 czerwca – środa 18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 czerwca – czwartek 18.30 - +Bogumił Taśner

8 czerwca – piątek – Najświętszego Serca Pana Jezusa 18.30 - +Tadeusz Lis

9 czerwca – sobota

17.00 – Msza ślubna (Agnieszka i Tiziano)

18.30 – W intencji Małgorzaty, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośba o dalsze

10 CZERWCA – NIEDZIELA

8.00 - +Bogumiła Jęch

10.30 - +Kajetan Grabowski

12.00 – W intencji rodzin: Wędrychowskich, Karpińskich, Ciurusiów, Susmarskich, Zimoląg, Blachowskich Kubiaków, Wieczorek, oraz zmarłych z rodziny

18.30 – O łaskę zdrowia i dobrą operację

11 czerwca – poniedziałek 18.30 - +Henryk Dróżdż

12 czerwca – wtorek – Msza św. z Litanią do św. Rity 18.30 – W 25 rocznicę ślubu Agnieszki i Lecha

13 czerwca – środa 18.30 - +Henryk Rogacki w 8 rocznicę śmierci

14 czerwca – czwartek 18.30 – Z okazji 14 urodzin Macieja

15 czerwca – piątek 18.30 - +Kazimierz Raflik

16 czerwca – sobota18.30 - +Krystyna, Marian Olejniczak

17 CZERWCA – NIEDZIELA

8.00 – +Waldemar Grygiel

10.30 - +Andrzej Bogumił

12.00 – W 25 rocznicę ślubu Danuty i Rafała

18.30 - +Stefan Bosiacki

18 czerwca – poniedziałek 18.30 - +Kazimierz Raflik

19 czerwca – wtorek 18.30 - +Elżbieta Haduła

20 czerwca – środa 18.30 - +Władysław Kubiak, Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

21 czerwca – czwartek 18.30 - +Alfreda Małach

22 czerwca – piątek 18.30 - +Roman Patan

23 czerwca – sobota

15.00 – Msza ślubna (Marta i Adrian)

18.30 - +Kazimierz Raflik



4 września – po

10 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Janina Kucharska

10.30 - +Irena Erenz w 16 rocznicę śmierci

12.00 – W 18 urodziny Zofii oraz 50 urodziny Pawła, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą..

18.30 - +Ludomira, Stanisław Dębscy, Marianna, Franciszek Kotłowscy

12 marca – poniedziałek

18.30 – W intencji Jasia z okazji 2 urodzin

13 marca – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ RĘCE ŚW. RITY

18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki

14 marca – środa

18.30 - +Krystyna Kamińska

15 marca – czwartek

18.30 - +Janusz Wilk z okazji urodzin

16 marca – piątek

18.30 - +Kazimierz, Zofia Błowscy

17 marca – sobota

18.30 - +Jadwiga, Kazimierz Macioszek, +Eugeniusz Nowicki

18 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Bogumiła Jęch

10.30 – Zmarli z rodziny Krasków, Bukowieckich, Frankowskich

12.00 - +Lech Kapica, oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30 - +Zdzisława Rembalska

19 marca – poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP

18.30 - +Maria Małyszka

20 marca – wtorek

18.30 - +Kazimierz Raflik

21 marca – środa

18.30 - +Piotr


niedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny

 

Żywy różaniec