Msze Święte w dni powszednie 19.00 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 20,00

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wydarzenia 2014


 

ACH WITAJ ZBAWCO

 

Boże Narodzenie to pamiątka kolejnego roku obecności Boga na ziemi. Jezus narodził się w ludzkim ciele i od tego czasu jest z nami, jest blisko. Niech te dni, w których chcemy dać sobie nawzajem miłość, a więc namiastkę nieba, odmienią nas na zawsze. Błogosławionych i prawdziwie radosnych świąt Bożego Narodzenia!

Ks. Jakub Knychała

Ks. Szymon Stułkowski

Ks. Dariusz Mazur

Ks. Radosław Błaszczyk

Żłobek parafialny

 

 


 

BN2014 - kolędowanie

 

Żłobek parafialny

 

Kolędowanie u żłóbka zobacz zdjęcia

 


 

Jubileusz wspólnoty

Drukuj PDF

28 października odbyło się spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca przy kościele pw. św. Faustyny w Złotnikach. Po uroczystym nabożeństwie, podczas którego przed Najświętszym Sakramentem przedstawiliśmy na rózańcu nasze sprawy, odbyło się spotkanie przy jubileuszowym torcie i kawie.
Żywy Rózaniec przy tej świątyni został założony w czasie, gdy kościół ten należał jeszcze do parafii w Kiekrzu. Trzeba dziękować Bogu i sobie nawzajem za  modlitwy zanoszone w naszej wspólnocie.

więcej zdjęć tutaj

 

Nabożeństwa różańcowe dzieci

Drukuj PDF

30 października odbyło się ostatnie w tym roku, uroczyste nabożeństwo różańcowe dla dzieci. Podobnie jak w roku ubiegłym spotkaliśmy się, dzieci z rodzicami i księdzem proboszczem, w domu Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w
Kiekrzu. Jest to miejsce uświęcone kilkumiesięcznym pobytem Świętej Faustyny Kowalskiej, sekretarki Bożego Miłosierdzia. To właśnie w Kiekrzu miało miejsce jedno z objawień Jezusa Miłosiernego.

Nabożeństwo różańcowe było poprzedzone wprowadzeniem jednej z sióstr pracujących w tym domu. Po różańcu ucałowaliśmy relikwie Świętej Faustyny i zakończyliśmy spotkanie przy cieście i kawie.

 

więcej zdjęć tutaj

 

LEDNICA 2014

 


Strona 1 z 3